Andalúzia 2013

[vc_row bg_color=””][vc_column width=”1/1″][ish_image image=”1012″ size=”full” stretch_image=”yes” align=”center”][vc_column_text]Včera, 12.1.2014, som zosmoklil mapu Andalúzie a o pár dní ju vyfarbil. Mal som k dispozícii len hrubšie pero s čiernym atramentom, tak som musel upustiť od niektorých detailov. Nevadí. Aspoň rýchlejšie práca ubehla.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_color=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Deň prvý

3.4.2013

Krasová plošina El Torcal de Antequera a antické mesto s maurskou pevnosťou Antequera.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_color=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Deň prvý

3.4.2013

Krasová plošina El Torcal de Antequera a antické mesto s maurskou pevnosťou Antequera.

Deň druhý

4.4.2013

Turistická oblasť El Chorro s vysutým chodníkom Caminito del Rey. Mestečká TebaSetenil de las Bodegas a Grazalema v oblasti Pueblos Blancos. Mesto Ronda a  mosty v Ronde. Pohorie Sierra di Grazalema.

Deň tretí

5.4.2013

Oblasť Pueblo Blancos v pohorí Los Arconocales s korkovými dubami a mestečkami UbriqueAlcalá de los GazulesVejer de la Frontera. Zámorské územie Spojeného kráľovstva Gibraltar s prírodnou rezerváciou The RockApes´ Den a mysom Europa Point.

Deň štvrtý

6.4.2013

Mesto Tarifa s atlantickými plážami pre surferov. Celodenný výlet po pobreží v Parque Natural del Estrecho ukončený pri zvyškoch antického mesta Baelo Claudia v Bolonii. Historický prístav Cádiz.

Deň piaty

7.4.2013

Mestá El Puerto sta MaríaSanlúcar de Barrameda, kde sme ochutnali tradičné špeciality ako Tapas a Cherry a Jerez de la Frontera. Nahliadnutie do národného parku Donana. Príchod Seville, kde sme sa ubytovali v hostely Grand Luxe.

Deň šiesty

8.4.2013

Celý deň v meste Sevilla. Kráľovský zámok Alcázarkatedrála Panny Márie, veža Giralda, námestie España, Street photography.

Deň siedmy

9.4.2013

Ceký deň v meste CordobaStreet Photography, katedrála-mešita Mezquita, hrad Alcázar de los Reyes Cristianos. Odchod na letisko. Mali sme čas na prechádzku po meste Malága.

Momentky z Andalúzie (1.5.2013) na Yfčinom webe.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_color=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Galéria

[/vc_column_text][ish_gallery images=”982,983,1125″ gallery_type=”slideshow” thumbnail_size=”full” open_popup=”no” columns=”1″][/vc_column][/vc_row]