Pešibusom: zastávka Popradské pleso – Porpadské pleso – Veľké Hincovo pleso – Vyšné Kôprovské sedlo – Kôprovský štít, tracklog s Dupom, 18.50km, prevýšenie 1225m.

Kôprovský štít

Vyšné Kôprovské sedlo (2180m), Kôprovské plece a Kôprovský štít (2367m).

vysne-koprovske-sedlo

Dupo na ceste do Vyšného Kôprovského sedla.

panorama-male-hincovo-pleso

Originálna panoráma z Vyšného Kôprovského sedla, 21.9MB. Vľavo Veľký Mengusovský štít, Prostredný Mengusovský štít a Východný Mengusovský štít. V strede hrebeň z Hlinskej veže cez Volovecké sedlo na Mengusovský Volovec. Vpravo hrebeň Bášt a pod ním Malé Hincovo pleso.

panorama-krivanska-razsocha

Originálna panoráma z Kôprovského štítu, 17.8MB. Vľavo dole Kôprovský hrebeň na uzlový bod Hlinskú vežu, od nej vľavo Baštový hrebeň so Satanom, vpravo Štrbský štít, Hrubý štít, Furkotský štít a ďalej v pozadí Solisko. Napravo od Hrubého štítu hrebeň Terianskych veži Hrubé a za ním Kriváň. Vpravo v pozadí masív Veľkej kopy a Západné Tatry. V popredí Hlinská dolina.

panorama-velke-hincovo-pleso

Originálna panoráma z Kôprovského štítu, 21.2MB. Úplne vľavo v pozadí Giewont, ďalej spojovací hrebeň z Kôprovského štítu na Čubrinu, Mengusovské štíty, Hlinskú vežu a Mengusovský Volovec. V pozadí Ľadový štít, Rysy, Vysoká a Končistá. Pri Veľkom Hincovom plese pekne vidno aj Hincove oká. Vpravo Tupá a Ostrva, pod nimi Popradské pleso a vedľa Baštový hrebeň so Satanom